صنایع پرشین ایران دانلود آهنگ,آهنگ جدید,آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده,آهنگ جدید حمید هیراد,آهنگ جدید بهنام بانی,آهنگ شاد,آهنگ پیشواز همراه اول,آهنگ های حمید هیراد,آهنگ جدید حامد همایون,آهنگ جدید ماکان بند,آهنگ حمید هیراد,آهنگ ماکان بند,آهنگ بهنام بانی,آهنگ جدید معین,آهنگ مهراب,آهنگ شهاب مظفری,آهنگ های بهنام بانی,آهنگ تولدت مبارک,آهنگ افغانی,آهنگ های ماکان بند,آهنگ تولدت مبارک اندی

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال

دسته بندی : صنایع چوب تاریخ : یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

Note: There is a rating embedded within this post, please visit this post to rate it.

گزارش مالی یک ماهه ابتدایی سال ۹۷ پنج PSPحاضر در بورس بیانگر این است که شرکت آسان پرداخت و کارت اعتباری ایران کیش به ترتیب با کسب ۳,۵۸۷,۹۸۳ و ۲۹۸,۷۲۷ میلیون ریال، بیشترین و کمترین درآمد را کسب کردند.

به گزارش رادیوسهام ، بررسی قراردادها و درآمدهای حاصل از آن در یک ماه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه سال ۹۷ برای پنج شرکت PSP حاضر در بورس به شرح زیر است.

شرکت آسان پرداخت پرشین

شرکت آسان پرداخت پرشین با سرمایه ثبت‌شده ۲,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریالی، گزارش فعالیت یک‌ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ که شامل جزییات قراردادها و درآمد شناسایی‌شده این بخش ها است را در سامانه کدال منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعات، این شرکت در این دوره با سه قرارداد فروش پین و اعتبار، درآمد کارمزد تراکنش شاپرکی، پشتیبانی دستگاه‌های پوز بانکی و سایر درآمدهای عملیاتی درمجموع در یک ماه ابتدای سال ۹۷ رقم معادل ۳, ۵۸۷, ۹۸۳ درآمد شناسایی کرده است. این در حالی است که مجموع درآمد این شرکت در این بخش‌ها برای سال مالی ۹۶ معادل ۳۸, ۳۵۸, ۶۵۹ میلیون ریال بوده است.

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در <a href=بورس در ماه نخست سال”/>

شرکت به پرداخت ملت

بر اساس گزارش فعالیتیک‌ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ شرکت به پرداخت ملت با سرمایه ثبت‌شده ۹۵۰,۰۰۰ میلیون ریالی که شامل جزییات قراردادها و درآمد شناسایی‌شده در سامانه کدال است. این شرکت در بخش قراردادها با چهار قرارداد جاری در این شرکت که شامل خدمات شارژ، کارمزد تراکنش، پشتیبانی پایانه‌ها، تولید نرم‌افزار و سایر درآمدهای عملیاتی می‌شود، در مجموع معادل ۱, ۲۶۴, ۳۶۴ میلیون ریال درآمد کسب کرده است. این در حالی است که مجموع درآمد این شرکت در این بخش‌ها برای سال مالی ۹۶ معادل ۱۲, ۸۷۸, ۲۶۲ میلیون ریال بوده است.

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در <a href=بورس در ماه نخست سال”/>

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش

شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش با سرمایه ثبت‌شده ۱,۸۰۰,۰۰۰ میلیون ریالی که نماد آن با عنوان سپ در تاریخ ۱۴ آذرماه سال ۹۶ در بازار دوم بورس اوراق بهادار درج‌ شده، گزارش فعالیت یک‌ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ که شامل جزییات قراردادها و درآمد شناسایی‌ شده این دوره است را در سامانه کدال منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعات، مجموع درآمدهای این شرکت در بخش‌های حاصل از سایر کارمزد POS، فعالیت اینترنتی، قبوض، موبایل، ارائه خدمات کارت‌خوان و سایر در یک ماه ابتدایی سال ۹۷ معادل ۱, ۰۰۹, ۱۰۷ میلیون ریال بوده است

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان

بر اساس این گزارش و فعالیت یک‌ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ شرکت تجارت الکترونیک پارسیان با سرمایه ثبت‌ شده ۲,۷۳۲,۵۵۶ میلیون ریالی که شامل جزییات قراردادها و درآمد شناسایی‌ شده در سامانه کدال است.

این شرکت در بخش‌های اجاره دستگاه‌های کارت‌خوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و شتاب، کارمزد دریافتی از دارندگان و آبونمان کارت اعتباری و همچنین درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه با سه قرارداد که ابتدای سال ۹۷ منعقد کرده در مجموع معادل ۶۰۵, ۶۳۶ میلیون ریال درآمد در یک ماه ابتدایی سال ۹۷ کسب کرده است. این در حالی است که مجموع درآمد شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در این بخش‌ها برای سال مالی ۹۶ برابر ۷, ۵۹۸, ۲۸۳ میلیون ریال اعلام‌ شده است

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال

شرکت کارت اعتباری ایران کیش

شرکت کارت اعتباری ایران کیش با سرمایه ثبت‌شده ۲,۰۰۰,۰۰۰ میلیون ریالی گزارش فعالیت یک‌ماهه منتهی به ۳۱ فروردین‌ماه ۱۳۹۷ که شامل جزییات قراردادها و درآمد شناسایی‌شده این دوره است را در سامانه کدال منتشر کرد.

بر اساس این اطلاعات، این شرکت با انعقاد دو قرارداد اجاره دستگاه‌های کارت‌خوان و خالص کارمزد دریافتی از عملیات شاپرک و همچنین درآمد حاصل از فروش شارژ تلفن همراه از ابتدای سال ۹۷ منعقد شده است، درمجموع در یک ماه ابتدایی سال جاری معادل ۲۹۸, ۷۲۷ میلیون ریال درآمد کسب کرده است. این در حالی است که مجموع درآمد این شرکت در این دو بخش برای سال مالی ۹۶ معادل ۳, ۶۶۴, ۹۰۸ میلیون ریال بوده است

مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال

منبع: ایبنا

نوشته مقایسه درآمد پنج psp حاضر در بورس در ماه نخست سال اولین بار در اخبار بورس بخوانید

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.